בכל מקום אשר תהיו.
אנחנו כאן גם בסקייפ לשיחה, ייעוץ וטיפול

זוגות יקרים קבלו במתנה למייל את הדרך לזוגיות מוצלחת

אנו פועלים מזה שנים בשיתוף פעולה עם
מוסדות חינוכיים ומשרדי ממשלה.

סדנאות לנשים | סדנאות והרצאות להעצמה נשית ואהבה עצמית

אישה יקרה,

הרצאות וסדנאות מעצימות לנשים הן הדרך שלנו לתת לך הזדמנות לעצמך להתפנות אל אנרגיות הלב והרגש, אל המקום שרוצה שיתוף, הבנה, תמיכה, הקשבה ותובנות חדשות.
במפגשים להעצמה נשית ואהבה עצמית תקדמי את עצמך לגלות את עצמך מחדש, את הכוחות החבויים בך, תעצימי את הערכה שלך כלפיי עצמך, ותלמדי כיצד להיות אסרטיבית יותר ומחוברת לעצמך.
אנו מאמינים שהסדנאות שלנו לנשים יאפשרו לך לאהוב ולקבל את עצמך, להבין את עצמך, להיות חלק ממעגל נשים רחב יותר עטוף באהבה, תמיכה, הזדהות ורכות.
אנו מזמינים אותך לעשות למען עצמך ולבחור לעצמך ממגוון הסדנאות וההרצאות להעצמה נשית ואהבה עצמית.
אם אינך מתחברת למפגשים בקבוצה ואת מחפשת שיח אחת על אחת, שיוביל אותך בזמן שלך, בדרך שלך ובליווי והכוונה אישית את מוזמנת להתקשר 
ולהתחיל את צעדייך הראשונים בדרך חדשה, אופטימית, חדורת מטרות והשגת יעדים. אנחנו מציעים תהליך אימון אישי לנשים שיותאם במיוחד בשבילך.
ואם את כן, אז קדימה! סדנאות לנשים יש כאן מכל הלב! 

טעימה מהמלצות של נשים:

''נהנתי מאד, היה ערב נשי וכיף, פינוק לכל אחת , את העברת הרצאה על זוגיות אהבה נתינה והעצמה בצורה נעימה ומחבקת'' (קרן) 11/8/2010

''היה ערב בנות קסום וכייפי עם המון טיפים מעולים. מור העבירה את נושא הזוגיות באמצעות פאזל רצפה שיצרה בכשרון וכך החכמנו תוך כדי משחק. מומלץ בחום להתנסות במפגשים ובטיפולים'' (שרון) 21/7/2010

''מור הנחתה על זוגיות, אהבה, רומנטיקה, הבהרת ציפיות, דו שיח ועוד. מור העבירה מסרים חזקים מאוד בדרך נעימה, עם הדגמות יצירתיות ומדויקות. ממליצה בחום, גם למי שהזוגיות שלו אחלה - לבוא, לשמוע, לחוות. שווה!'' (יונית) 05/07/2010

"לאהוב! זו לא סתם מילה. זו אכן דרך חיים, ובדרך זו בחרה מור לדבוק. מור לא רק מלמדת דרך זו היא חייה אותה בכל תחומי החיים. זה פשוט מדהים לראות בחורה צעירה שכבר יודעת מה היא רוצה לעשות שתהיה גדולה - והיא עושה!
מור - תודה שנכנסת גם לחיי."  עדי 30/7/10

"נשים יקרות!! המלצה חמה על אישה מיוחדת במינה.. מור תמיר קידר ! מעבירה סדנאות להעצמה נשית טיפוח הזוגיות  וטיפים לחיים .. מקרינה רוגע סבלנות ואנרגיות טובות וחיוביות,כבר 3 פעמים שהזמנתי אותה להעביר סדנא לנשים במשפחתון.. חברות קרובות ..וכו.. וכל פעם מרוצה מחדש מהמסר החיובי והכייף  שהסדנא יוצרת לאותן נשים..באהבה והערכה"  אפרת שהינו.8/3/2015.

 

סדנת "רגע עם עצמך"

 

את מרגישה עייפה רוב הזמן?
אולי קצת בודדה?
לא מוצאת זמן לעצמך? זמן לזוגיות?
לא מוצאת את הדרך לשמור על הרומנטיקה שהיתה?

         לקריאה נוספת ופרטים מלאים        

           

"תובנות" - סדנה לגילוי עצמי מחודש, מיקוד מטרות בחיים, קבלת כלים להצלחה

כבר זמן מה שאתן מתחבטות?
לא מוצאות את עצמכן?
עוברות מדבר לדבר?
לא מצליחות להתמקד?
לא מצליחות להתמיד? רוצות להכיר את עצמכן מחדש?!

         לקריאה נוספת ופרטים מלאים 

   

בוחרת אחרת

 

אישה יקרה, אם את...
מרגישה שאת מסתובבת עם מועקה פנימית, למרות שמחייכת לסביבה שלך, מרגישה שיש מחסומים בתוכך שמונעים ממך להגיע אל הטוב אליו את מייחלת ולא מצליחה למצוא את הדרך להשתחרר

         לקריאה נוספת ופרטים מלאים           

ערב נשים ורווקות- פשוט כי רוצים לעשות כיף

 

בנות יקרות, בטח החלטתן לעשות מפגש נשים, להתרענן, להשקיע בעצמכן או שאולי חברה מתחתנת או חוגגת יום הולדת והגיע הזמן לעשות כיף אמיתי ולהתענג במפגש שכולו אהבה. אני מזמינה אתכן לעשות זאת באהבה!

         לקריאה נוספת ופרטים מלאים

זוגות יקרים קבלו במתנה למייל את הדרך לזוגיות מוצלחת

אנו פועלים מזה שנים בשיתוף פעולה עם
מוסדות חינוכיים ומשרדי ממשלה.

 נצלו את הרגע

טלפון: 
0504-714836
 
סקייפ:
mor&yuval kedar
 
אי-מייל: 
info@leehov.co.il
 

לקוחות מספרים

 

בערב נשים אחד, קיבלתי כל כך הרבה מסרים, יצאתי עם חשק ורצון לעשות שינוי בחיים שלי ויותר מכך עם התחושה שזה אפשרי ומגיע לי. הגעתי בהתחלה עם מחשבה שהנה עוד ערב להתנתק מכל הלחצים, תירוץ לברוח מהבית ומהעבודה המרובה ובסופו של דבר חזרתי עם עבודה מרובה עוד יותר, אך כזאת שאני מחכה לה ומצפה לה ומוכנה להשקיע בשבילה, בשביל עצמי.
(א' מרחובות)
 

מור מגלה מקצועיות רבה במסגרת תפקידה כמנחה וזאת ניתן לראות לפי היענותן והירתמותן של הבנות לתוכנית. היא מגלה אכפתיות רבה כלפי הבנות ועולמן הרגשי והאישי, ונתפסת בעיניי בנות הקבוצה כדמות מיטיבה ואחראית. מור מסייעת לבנות בפיתוח עצמאות, אמון וביטחון עצמי ומסייעת בבניית עולמן האישי.
אין ספק כי עבודתה של מור תורמת לעיצוב דור ההמשך.
(מ.א. באר טוביה)
 

הייתי עם המזוודה ביד כשהגענו אליך..חשבתי שבאמת אין טעם להמשיך...ובשיחה אחת הצלחת להכניס בתוכי משב רוח אחר, נתת לי לראות את הדברים אחרת ולהאמין שיהיה טוב...הכנסת לחיינו משמעות, השבת את הרומנטיקה, חיזקת את החברות ואת התקשורת...החזרת לי את החיים וגרמת לי לזכות שוב באשתי וילדיי.
( ד' מראשל"צ)