בכל מקום אשר תהיו.
אנחנו כאן גם בסקייפ לשיחה, ייעוץ וטיפול

זוגות יקרים קבלו במתנה למייל את הדרך לזוגיות מוצלחת

אנו פועלים מזה שנים בשיתוף פעולה עם
מוסדות חינוכיים ומשרדי ממשלה.

מתי הגיע הזמן ללכת לאימון וייעוץ זוגי?

ראשית אומר שייעוץ ואימון זוגי אינו מיועד רק לזוגות שמרגישים שיש צורך בשינוי, שמשהו לא בסדר בזוגיות שלהם. חלק מתפקידו שלך הייעוץ הזוגי הוא לתת כלים לזוגיות איתנה וחושקת. ולכן, ההמלצה מתי כדאי ללכת לייעוץ זוגי מושתתת על סיבות ומצבים שונים.

המצב הראשון הוא מצב שבו אתם מרגישים תסכול בתוך המערכת הזוגית, אינכם מרגישים יכולת להמשיך לחיות כפי שאתם חיים היום ואתם מבינים שבמצב הנוכחי לא יקרה שינוי לטובה בקרוב, אתם לא רוצים לחזור הביתה וחושבים לעזוב...אינכם מאמינים שאפשר אחרת. מבחינתכם אתם מרגישים שהרמתם ידיים.
המצב השני הוא שאתם מרגישים שאינכם מכירים עוד אחד את השני, משהו קרה, אולי השנים...ואתם כבר מדברים אחרת, חושבים אחרת, לא מרגישים שאתם מקשה אחת, הריחוק גדול מדי, התחושה היא של שני שותפים לדירה, או אפילו שני זרים שגרים תחת אותה קורת גג. אתם מרגישים לבד.
המצב השלישי הוא מצב של חוסר כבוד מתמיד, קללות, צעקות, מריבות מרובות, אתם נמצאים במצב שבו אין מרגוע, הקו בין "שנאה" ל"אהבה" דק מדי לא רק כלפי בני הזוג אלא גם כלפי עצמכם
המצב הרביעי הוא שהכל יחסית בסדר, אבל כשקורה משהו הוא קורה בקיצוניות, מריבות קשות, שיח הרסני, פגיעות הדדיות. ברור לכם שברגעים של קושי אתם לא מצליחים להתמודד, אם צריכים כלים לתקשורת טובה יותר.
המצב החמישי נעלמה התשוקה, אתם חברים טובים, מסתדרים, הורים לתפארת, אבל משהו באינטימיות נעלם, אין עוררות מינית אחד כלפי השני. גם אם יש סקס הוא כי צריך לעשות, כי יש מי שזמין לנו....אבל הוא לא מגיע מתוך כמיהה או געגוע.
המצב השישי הוא מעילה באמון של אחד מבני הזוג- כל סוג של בגידה. כאשר הזוגיות צריכה הכוונה וחיזוק כיצד לבנות מחדש את האמון ולא להסתובב סביב הפחד מבגידה חוזרת או תחת זכוכית המגדלת שבוחנת את הצד הבוגד כל הזמן. כשהגיע הזמן לבנות מחדש.
המצב השביעי צומת דרכים חדשה- כל שינוי או מעבר שיוצר שינוי במערכת המוכרת עד היום. שינויים כגון- הריון,ילד, מעבר דירה, שינוי קריירה, מצב בריאותי ועוד...במקרים שכאלו, אין צורך לחכות לרגע שזה יקרה, אפשר להגיע כבר קודם למפגש אחד או מספר מפגשים מועט שיכינו אתכם לקראת הבאות ויתנו לבחור במסלול הנכון בתוך צומת הדרכים ולצעוד בנחת. אם בחרתם כבר מסלול והתחלתם לצעוד בו ואינכם מרוצים, אפשר להגיע ולשנות מסלול בלי בעיה. התהליך הזוגי נותן מענה וכלים כיצד להפוך כל שינוי בחייכם לצעד נוסף באושר שלכם.
המצב השמיני- נישואין, רגע לפני החתונה או ממש בתחילת הדרך כזוג נשוי, בוא למפגש או מספר מפגשים שיתנו לכם את הכלים לבנות לעצמכם את הבית המשותף והזוגיות אליהם אתם חולמים היום לעוד עשרות שנים בהם אתם חיים את החלום! זה אפשרי....
המצב התשיעי- גם אם הייתם כבר בתהליך זוגי שהצליח וקרה שהדברים מתחילים שוב להתערער, באים לשיחות רענון, התהליך נמצא כאן בשבילכם בכל רגע! לקחת אחריות על החיים שלכם כל הזמן זה הבסיס להצלחה.
המצב העשירי- פשוט כי החלטתם שאתם רוצים להגיע לייעוץ זוגי, כל אחד וסיבותיו!

להגיע לאימון וייעוץ זוגי זה לא בושה! זו גאווה- זו אמירה "אנחנו לוקחים אחריות על החיים שלנו", "אנחנו רוצים שיהיה אחרת ופועלים למען זה", "אנחנו בוחרים אחד בשני".

זוגות יקרים קבלו במתנה למייל את הדרך לזוגיות מוצלחת

אנו פועלים מזה שנים בשיתוף פעולה עם
מוסדות חינוכיים ומשרדי ממשלה.

 נצלו את הרגע

טלפון: 
0504-714836
 
סקייפ:
mor&yuval kedar
 
אי-מייל: 
info@leehov.co.il
 

לקוחות מספרים

 

בערב נשים אחד, קיבלתי כל כך הרבה מסרים, יצאתי עם חשק ורצון לעשות שינוי בחיים שלי ויותר מכך עם התחושה שזה אפשרי ומגיע לי. הגעתי בהתחלה עם מחשבה שהנה עוד ערב להתנתק מכל הלחצים, תירוץ לברוח מהבית ומהעבודה המרובה ובסופו של דבר חזרתי עם עבודה מרובה עוד יותר, אך כזאת שאני מחכה לה ומצפה לה ומוכנה להשקיע בשבילה, בשביל עצמי.
(א' מרחובות)
 

מור מגלה מקצועיות רבה במסגרת תפקידה כמנחה וזאת ניתן לראות לפי היענותן והירתמותן של הבנות לתוכנית. היא מגלה אכפתיות רבה כלפי הבנות ועולמן הרגשי והאישי, ונתפסת בעיניי בנות הקבוצה כדמות מיטיבה ואחראית. מור מסייעת לבנות בפיתוח עצמאות, אמון וביטחון עצמי ומסייעת בבניית עולמן האישי.
אין ספק כי עבודתה של מור תורמת לעיצוב דור ההמשך.
(מ.א. באר טוביה)
 

הייתי עם המזוודה ביד כשהגענו אליך..חשבתי שבאמת אין טעם להמשיך...ובשיחה אחת הצלחת להכניס בתוכי משב רוח אחר, נתת לי לראות את הדברים אחרת ולהאמין שיהיה טוב...הכנסת לחיינו משמעות, השבת את הרומנטיקה, חיזקת את החברות ואת התקשורת...החזרת לי את החיים וגרמת לי לזכות שוב באשתי וילדיי.
( ד' מראשל"צ)