בכל מקום אשר תהיו.
אנחנו כאן גם בסקייפ לשיחה, ייעוץ וטיפול

זוגות יקרים קבלו במתנה למייל את הדרך לזוגיות מוצלחת

אנו פועלים מזה שנים בשיתוף פעולה עם
מוסדות חינוכיים ומשרדי ממשלה.

מרווקות לזוגיות

טיפים לפנויות והפנויות שבנינו- לחנוכה של נפלאות
עוד שנה עברה ואתם עוד רווקים, מייחלים לעצמכם שוב למצוא בן/ת זוג, אולי הפעם זה יקרה
אבל זה לא קורה ואתם מוצאים עצמכם אחרי ים של דייטים וגרוע מכך כבר מתחילים לתכנן את החיים לבד.
 את- לא מבינה למה להתאפר? והבגדים שלך מסתכמים בטייץ ואיזו חולצה שזרוקה מעל- מבחינתך אין למי להשקיע..ואת מתחילה לשקוע...שוקעת לך בבאסה, בדיכאון, בבדידות וסרט פרטי משלך, לא אופטימי במיוחד.
אתה- מבחינתך כבר לא יוצא מהבית, מעדיף להיזרק אצל איזה חבר והבילוי הטוב שלך הוא המשחק של מכבי בימי חמישי. אין לך כוח, מקווה שישדכו לך ולא עושה מעבר לזה כלום.
עצרו! התעוררו! תבינו, מציאת זוגיות היא בידיים שלכם. הפסיקו עם התירוצים. די ל"אין לי זמן" ,"אני עסוק/ה", "אין איפה למצוא" ,"כולם  רוצים דבר אחד", "אין לי כבר כוח" ועוד כמה כאלו שאני יכולה למלא איתם עמוד שלם

 להמשך קריאת המאמר המלא ב- ynet לחצו כאן

ממליצה לך לקרוא גם את "מזוגיות למשפחה"

{module ITPSocialButtons}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

זוגות יקרים קבלו במתנה למייל את הדרך לזוגיות מוצלחת

אנו פועלים מזה שנים בשיתוף פעולה עם
מוסדות חינוכיים ומשרדי ממשלה.

 נצלו את הרגע

טלפון: 
0504-714836
 
סקייפ:
mor&yuval kedar
 
אי-מייל: 
info@leehov.co.il
 

לקוחות מספרים

 

בערב נשים אחד, קיבלתי כל כך הרבה מסרים, יצאתי עם חשק ורצון לעשות שינוי בחיים שלי ויותר מכך עם התחושה שזה אפשרי ומגיע לי. הגעתי בהתחלה עם מחשבה שהנה עוד ערב להתנתק מכל הלחצים, תירוץ לברוח מהבית ומהעבודה המרובה ובסופו של דבר חזרתי עם עבודה מרובה עוד יותר, אך כזאת שאני מחכה לה ומצפה לה ומוכנה להשקיע בשבילה, בשביל עצמי.
(א' מרחובות)
 

מור מגלה מקצועיות רבה במסגרת תפקידה כמנחה וזאת ניתן לראות לפי היענותן והירתמותן של הבנות לתוכנית. היא מגלה אכפתיות רבה כלפי הבנות ועולמן הרגשי והאישי, ונתפסת בעיניי בנות הקבוצה כדמות מיטיבה ואחראית. מור מסייעת לבנות בפיתוח עצמאות, אמון וביטחון עצמי ומסייעת בבניית עולמן האישי.
אין ספק כי עבודתה של מור תורמת לעיצוב דור ההמשך.
(מ.א. באר טוביה)
 

הייתי עם המזוודה ביד כשהגענו אליך..חשבתי שבאמת אין טעם להמשיך...ובשיחה אחת הצלחת להכניס בתוכי משב רוח אחר, נתת לי לראות את הדברים אחרת ולהאמין שיהיה טוב...הכנסת לחיינו משמעות, השבת את הרומנטיקה, חיזקת את החברות ואת התקשורת...החזרת לי את החיים וגרמת לי לזכות שוב באשתי וילדיי.
( ד' מראשל"צ)