בכל מקום אשר תהיו.
אנחנו כאן גם בסקייפ לשיחה, ייעוץ וטיפול

זוגות יקרים קבלו במתנה למייל את הדרך לזוגיות מוצלחת

אנו פועלים מזה שנים בשיתוף פעולה עם
מוסדות חינוכיים ומשרדי ממשלה.

סדנת מיניות מניעה | סדנה לבני נוער על יחסי מין בגיל ההתבגרות

"מיניות מניעה"

סדנה לבני נוער (נערים ונערות - יחד או בנפרד) השולחת אותם לשיח על מהותה של מוכנות מינית ויחסי  מין בגיל ההתבגרות, דרך גילוי מרכיביה של זוגיות מקדמת והבנת ביטוי מיניות מתוך מקום של וודאות ובטחון בעצמי ובחיי.

ישנן סדנאות רבות ושונות לבני נוער , סדנה זו מאפשרת שיח עצמי, קבוצתי, אישי וחברתי על הנושא האהבה, הזוגיות, המיניות ויחסי מין בגיל ההתבגרות מתוך מודעות,
חשיבה מעמיקה והבנה בסיסית של מרכיבי זוגיות מקדמת ומתוך מבט ביקורתי על החברה, הציפיות החברתיות והשפעתה וכן על הדימוי והתדמית אישית של כל אחד.
דרך קלפי אימון, סיפורי מקרה וכרטיסיות משחק ירכשו בני הנוער כלים ויגלו תובנות לקיום מערכת זוגית ומינית מקדמת, בריאה ומחזקת.
מיניות מניעה הינה סדנה לבני נוער הנותנת דגש על פי דרישה לנקודות השפעה חשובות כגון: לחץ חברתי, אלכוהול, סמים, כבוד המשפחה, חיזור אלים ועוד.

מה בעיקר בסדנה?

זיהוי וגילוי מרכיבי זוגיות מקדמת
העצמת תחושת הביטחון והערכה עצמית
גילוי השפעתם של מקורות חיצוניים על התנהגותי ומחשבותיי
בחינת המושג מיניות מתוך מקום של מוכנות אישית
בחינת מקורות המידע והעזרה בנושא המיניות בחיי
קבלת כלים להתמודדות עם הפער החברתי למרכיב האישיותי

הסדנה מיועדת לבני נוער כיתות ח-יב ומותאמת בהתאם לשכבת הגיל.
הסדנה בת 3 מפגשים, משך כל מפגש 90 דקות.

 

זוגות יקרים קבלו במתנה למייל את הדרך לזוגיות מוצלחת

אנו פועלים מזה שנים בשיתוף פעולה עם
מוסדות חינוכיים ומשרדי ממשלה.

 נצלו את הרגע

טלפון: 
0504-714836
 
סקייפ:
mor&yuval kedar
 
אי-מייל: 
info@leehov.co.il
 

לקוחות מספרים

 

בערב נשים אחד, קיבלתי כל כך הרבה מסרים, יצאתי עם חשק ורצון לעשות שינוי בחיים שלי ויותר מכך עם התחושה שזה אפשרי ומגיע לי. הגעתי בהתחלה עם מחשבה שהנה עוד ערב להתנתק מכל הלחצים, תירוץ לברוח מהבית ומהעבודה המרובה ובסופו של דבר חזרתי עם עבודה מרובה עוד יותר, אך כזאת שאני מחכה לה ומצפה לה ומוכנה להשקיע בשבילה, בשביל עצמי.
(א' מרחובות)
 

מור מגלה מקצועיות רבה במסגרת תפקידה כמנחה וזאת ניתן לראות לפי היענותן והירתמותן של הבנות לתוכנית. היא מגלה אכפתיות רבה כלפי הבנות ועולמן הרגשי והאישי, ונתפסת בעיניי בנות הקבוצה כדמות מיטיבה ואחראית. מור מסייעת לבנות בפיתוח עצמאות, אמון וביטחון עצמי ומסייעת בבניית עולמן האישי.
אין ספק כי עבודתה של מור תורמת לעיצוב דור ההמשך.
(מ.א. באר טוביה)
 

הייתי עם המזוודה ביד כשהגענו אליך..חשבתי שבאמת אין טעם להמשיך...ובשיחה אחת הצלחת להכניס בתוכי משב רוח אחר, נתת לי לראות את הדברים אחרת ולהאמין שיהיה טוב...הכנסת לחיינו משמעות, השבת את הרומנטיקה, חיזקת את החברות ואת התקשורת...החזרת לי את החיים וגרמת לי לזכות שוב באשתי וילדיי.
( ד' מראשל"צ)